Informatieve bijeenkomst ondernemers Vollenhove, Sint Jansklooster en Heetveld

Informatieve bijeenkomst ondernemers Vollenhove, Sint Jansklooster en Heetveld

Datum
13-10-2022
Tijd
17:00 - 21:00 uur
Locatie
de Burght, Godfried van Rhenenlaan 2 in Vollenhove

Geachte ondernemers,

Op donderdagavond 13 oktober organiseren de Business Club Steenwijkerland en de gemeente Steenwijkerland een bijeenkomst voor ondernemers uit Vollenhove, Sint Jansklooster en Heetveld.

Er zijn drie belangrijke aanleidingen voor het organiseren van deze bijeenkomst.

  1. Keurmerk Veilig Ondernemen
    Recent is het Keurmerk Veilig Ondernemen opnieuw toegekend aan de Weijert/Schaarkampen in Vollenhove. De werkgroep van het bedrijventerrein heeft zich hier samen met gemeente, brandweer, politie en de Business Club voor ingezet. Het keurmerk biedt ondernemers voordelen. Zo zijn de lijntjes met de politie en brandweer bijvoorbeeld kort.
    Tijdens deze avond vieren wij de hercertificering, stelt de wijkagent zich persoonlijk aan u voor en vertellen wij u meer over de voordelen van KVO.

  2. Uitbreiding en kwaliteit bedrijventerreinen Steenwijkerland
    In de gemeente Steenwijkerland is het aantal beschikbare bedrijfskavels in de afgelopen paar jaar snel afgenomen. Daarmee bestaat het risico dat de gemeente ondernemers met een uitbreidingsvraag niet meer kan faciliteren. In enkele kernen is er bovendien al geen aanbod meer beschikbaar voor de zeer lokaal georiënteerde ruimtevraag. In samenwerking met de Business Club Steenwijkerland oriënteert de gemeente zich daarom op het realiseren van extra ontwikkelruimte. Daarnaast spelen er diverse projecten om de kwaliteit van de bestaande bedrijventerreinen te verbeteren.
    Na deze avond bent u op de hoogte van de projecten op het gebied van uitbreiding en verbetering kwaliteit bedrijventerreinen

  3. Elkaar ontmoeten
    Het is belangrijk om elkaar als buren op het terrein te ontmoeten. Dit willen de gemeente en Business Club graag stimuleren. Na twee jaar corona vonden wij het daarom weer de hoogste tijd voor een informatieve en gezellige avond.

Na afloop van het formele gedeelte kunt u gezellig napraten met collega-ondernemers. Er wordt gezorgd voor een drankje en een heerlijk diner.

Kortom, voldoende aanleidingen voor deze bijeenkomst. Wij nodigen u van harte uit om bij deze informatieve en informele avond aanwezig te zijn.

Wie, wanneer en waar
Wie:                Voor alle ondernemers uit Vollenhove, Sint Jansklooster en Heetveld
Wanneer:         Donderdagavond 13 oktober
Waar:              de Burght, Godfried van Rhenenlaan 2 in Vollenhove

Programma
16.45 uur            Inloop
17.00 uur            Welkom door werkgroep 
17.10 uur             Start formele gedeelte met o.a.:

  • Keurmerk Veilig Ondernemen
  • Voorstellen wijkagent Meeuwis Knol
  • Uitbreiding en kwaliteit bedrijventerreinen
  • De activiteiten van de Business Club Steenwijkerland
  • Voorstellen accountmanager gemeente
  • Camerabeveiliging de Weijert/Schaarkampen 

18.15 uur                     Diner
19.30 uur                    Informeel programma: in Steenwijkerland zit muziek
21.00 uur                    Einde bijeenkomst

Kortom: een informatieve en gezellige avond die u niet mag missen!

Aanmelden
U kunt zich tot 6 oktober via www.bcsteenwijkerland.nl of info@bcsteenwijkerland.nl aanmelden voor deze bijeenkomst. Maximaal 2 personen per bedrijf.

Wij ontmoeten u graag op 13 oktober.

Met vriendelijke groet namens de werkgroep,

Jeannette Los               Gemeente Steenwijkerland
Jos Lok                         Lok Installatiebedrijf
Roberto Kwakman         HR Advies en ondersteuning
Jaap Heetebrij                Team2
Bram de Jonge             A. de Jonge
Theo Bouius                  Business Club Steenwijkerland
Gerdi de Vries               Business Club Steenwijkerland