Interactieve sessie over circulair bouwen

Interactieve sessie over circulair bouwen

Datum
18-03-2025
Tijd
11:00 - 13:00 uur
Locatie
Houthandel Wicherson, Dolderweg 7 te Steenwijk

Beste ondernemer,

De Business Club Steenwijkerland (BCS) organiseert op dinsdag 18 maart een interactieve sessie over circulair bouwen. We hebben als BCS al gekeken naar kansen voor meer circulariteit en juist de bouwsector kwam hierbij als kansrijke sector naar voren. Maar hoe zetten we gezamenlijk de volgende stap?

Tijdens deze sessie verkennen we samen met bedrijven uit Steenwijkerland en omgeving hoe we circulair bouwen kunnen versnellen. We kijken naar reststromen binnen de bouw, kansen voor samenwerking en concrete vervolgstappen. Ook bespreken we de potentie van de Houtbank Steenwijkerland en hoe deze kan bijdragen aan circulaire bouwprojecten.

Wat kun je verwachten?

  • Inzicht in reststromen binnen de bouwsector
  • Inspiratie en concrete handvatten om direct aan de slag te gaan
  • Mogelijkheden voor samenwerking binnen de regio
  • Brainstorm over realistische en haalbare vervolgstappen

 

Aan het einde van de sessie kijken we welke bedrijven actief willen meedoen aan verdere ontwikkelingen binnen Steenwijkerland. We nodigen je van harte uit om mee te denken en bij te dragen aan een duurzame toekomst!

Datum: dinsdag 18 maart
Locatie: Houthandel Wicherson, Dolderweg 7 te Steenwijk
Tijd: 11.00 - 13.00 uur

Aanmelden kan via de BCS-app of info@bcsteenwijkerland.nl 

We kijken uit naar je deelname!

Met vriendelijke groet,

Bestuur Business Club Steenwijkerland